Hakkımızda

2003 yılında kurulmuş olan sarer group her geçen gün büyümekte,hedef ve çalışmalarına yenilerini katarak yoluna hızlı ve aktif olarak devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeden ,mimari bilgi ve çalışma anlayışı ile yenilikçi fikirler yaratmakta ve bunları sizinle paylaşmaktadır.türkiye’de ilk ve tek olarak düşünülen bina giriş sistemlerine ve ahşap posta kutularına sahip olan geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen sarer group ıso,patent ve markasıyla sürekli büyümeyi prensip sayan bir kurumdur. İşte sarer group yenilikçilik ve farklılaşma temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sizlerle paylaşmayı hedeflemektedir. 

Sarer group kuruluşundan bu yana inşaat sektörüne,bina giriş sistemleri adı altında yenilikler katan, sadece kendi fikir ve düşünceleriyle değil siz değerli müşterilerinin fikirlerine de saygı gösteren profesyonel bir ekip çalışmasıyla büyümeye devam etmektedir. 

Sarer group projenin büyüklüğü ya da içeriğine bakmaksızın yapacağı bütün işleri aynı titizlikle ve ciddiyetle yürütmektedir.üretim kalitesini en üst seviyede tutarak estetiğe önem veren, görünüm itibariyle farklı tasarımlarda bulunarak işin imalat aşamasından montajına kadar büyük bir titizlikle hareket eder. 

Binalarınıza, iş merkezlerinize ve yaşam alanlarınıza giden yolu yeni baştan tasarlayıp kalıcı eserler bırakmak ve kimlik kazandırmak istiyoruz.tek amacımız kalite ayrıcalık ve müşteri memnuniyeti…

Uygulamalarımız